Első kalapban a magyarok

Elkészült a párizsi olimpia női kézilabda tornájának sorsolási kalapok beosztása. A sorsolást kedden 17.30-kor tartják Páriszban. A mieink az első kalapba kerültek, így biztosan elkerülik Norvégiát.
Bővebben itt..

Labdarúgás – Meglepetés – A Heves elvitte a 3 pontot
2010-03-20 17:38:01
A tavaszi hadjárat 3. állomásán már nem sikerült megszerezni a 3. győzelmet. A Heves elleni találkozón a Felsővárosi műfüves pályán mintegy 200 néző előtt játékban elmaradt a várakozástól az Eger csapata. Az első játékrészben a vendégeknek voltak helyzeteik. Már a kezdőrúgást követően Görbe kapura lőtt, Illyés a bal felső sarokból piszkálta ki a labdát. A folytatásban Nagy László háromszor is helyzetbe került, az egri kapus védeni tudott. Fordulás után az Eger átvette az irányítást, végig a hevesi térfélen pattogott a labda. Helyzet alig akadt, Élesnek nem volt dolga. A 80. percben Jefersont gyanús módon szerelték, de 11-es helyett a brazil kapott sárgát. A 85. percben Besenyei Zs. szögletét Nagy Péter befejelte 5 méterről. Ellentétes félidők után a fejes gól döntött.

NB III. Mátra-csoport, 16. forduló
Egri FC – Heves LC
0-1 (0-0)
Eger, műfüves pálya, 200 néző. V.: Kelemen.
EGER: Illyés – Debreceni, Káposzta, Bezzeg, Szűcs – Romhányi, Jeney, Csatlós – Dávid (Busai, 74), Kálmán (Jeferson, 77.) – Bardi. Szakmai igazgató: László István.
HEVES: Éles – Laubert G., Molnár Z., Hegedűs D., Nász – Urbán (Bartuska, 89.), Kaló, Nagy P., Nagy L. (Jakab, 75.) – Görbe (Besenyei Zs., 58.), Besenyei F. Edző: Balázs Tihamér.

Gól: Nagy P. (85.)

Az első 45 percben jobban játszott a vendégcsapat. A második félidőben érett az egri gól, de az ellenfél tizenhatosánál elfogyott a tudomány, rossz megoldásokat választottak a hazai támadók. A védekezéssel, labdaszerzéssel nem volt probléma, de a támadásépítés már nem dicsérhető. Döntetlen szagú összecsapáson egy jól elvégzett szögletrúgás utáni fejes gól a vendégeket tette boldogabbá. A mérkőzés már 0-0-ás döntetlennel is csalódás lett volna, a vereség még fájóbb. Ami dicsérhető: az egri ultrák töretlen lelkesedése és biztatása.

Mestermérleg

László István:
- Ezen a héten a felkészülés 3 edzésből állt, ebből kétszer az NB II-es válogatottat terelgettem, ahelyett, hogy a csapatommal foglalkoztam volna. A pénteki foglalkozás már kevés volt arra, hogy igazán ráhangolódjon a csapatom erre a mérkőzésre. Ezzel a kerettel le kellett volna győzni az ellenfelet. Gratulálok a Hevesnek a győzelemhez.

Balázs Tihamér: – Végig szervezetten, tudatosan játszottunk és többet tettünk a győzelemért.

További eredmény: Maglód – Balmazújváros 1–1, Putnok – Dunakeszi 4–1, RAFC – Jászberény 0–4

Kiadó az Egri Városi Sportiskola információ:   agriasport(kukac)agriasport.hu    Impresszum - Kapcsolatfelvétel