Fájó vereség az újpesti fiataloktól
2024-04-14 20:22:46
LABDARÚGÁS - Déli kánikula, jó első félidő, három kapott gól szünet után, majd egri szépítés. Az Eger SE NB III-as csapata 3-1 (0-0) vereséget szenvedett az Újpest II. csapatától. A 24. forduló mérkőzésén esély kínálkozott a pontszerzésre, de a helyzetkihasználás ezúttal sem volt dicséretes. Mezőnyben jól játszottak az egriek, de a fordulás után gyorsan bekapott gól megtörte a lendületet. Az egyenlítés helyett újabb újpesti találat érkezett. Az Újpest II. a győzelmével megelőzte az Eger SE együttesét. Lázok János edző szerint a játék képe alapján ezt a meccset három-négy góllal kellett volna az Egernek megnyerni. - Egyszerűen nem érdemlünk addig ilyen eredményeket, amíg az elöl lévő játékosaink ennyire súlytalanok támadásban. Próbálunk ezen majd változtatni az edzésmódszereinkkel - bosszankodott az egriek edzője.

NB III. Észak-kelet, 24. forduló
Újpest II. - Eger SE
3-1 (0-0)

Budapest, Újpest Labdarúgó Sportcentruma. V.: Dobai János (Varga L., Aczél T.).
ÚJPEST: Molnár Zs. – Kovács D., Horváth B., Horváth D., Szűcs Á., Varga Gy. (Necula K., 82.), Tóth Á. (Mari Z., 8.), Árki M. (Sarkadi K., 55.), Kollarik T. (Szabó N., 82.), Simon B., Dékei M. (Müller M., 82.). Edző: Mundi Viktor.
EGER: Bukrán E. – Almomani N., Farkas G. (Koczka K., 76.) Juhász G., Nagy Á. Balázs P., Zvara D., Gyurkó M., Sós M. (Gíber A., 50.), Oláh B., Géringer T. (Nagy-Kolozsvári D., 65.),Edző: Lázok János.

Gólszerzők: Dékei M. (47.), Mari Z. (63.), Sarkadi K. (77.), ill. Balázs P. (85.).