Első kalapban a magyarok

Elkészült a párizsi olimpia női kézilabda tornájának sorsolási kalapok beosztása. A sorsolást kedden 17.30-kor tartják Páriszban. A mieink az első kalapba kerültek, így biztosan elkerülik Norvégiát.
Bővebben itt..

Kézilabda – Kilencedik lett az Eger a K&H Ligában
2017-05-15 21:00:18
Vasárnap este befejeződött férfiaknál a K&H Liga alapszakasza. Mindez azt jelenti, hogy a 3-14. hely között kialakult a bajnokság végeredménye. Az Eger SBS-Eszterházy vereséggel zárta az idényt, Komlón egyetlen góllal maradt alul. Siker esetén a nyolcadikként zárhatott volna Tóth Edmond legénysége, így viszont a kilencedik pozícióért is izgulnia kellett. A Cegléd váci veresége kedvezett nekünk, ezzel vált biztossá a kilencedik helyezés. Örömteli, hogy egyetlen pillanatig sem voltak kiesési gondjaink. A bajnokságban tavalyhoz képest jelentős az előrelépés, ráadásul a Ligakupa döntőjébe is bekerült a gárda. A K&H Ligában a Tatabánya szerezte meg a bronzérmet, így a dobogóról lecsúszott Csurgóval együtt az EHF-kupában indulhat. Az arany sorsa egy oda-visszavágós csatában dől el a Veszprém és a Szeged között május 20-án és 24-én. A gólkirály személye is ismert, a balatonfüredi Győri Mátyás bizonyult a legeredményesebb mesterlövésznek 158 találattal.

A K&H Liga (alapszakasz) végeredménye

Kiadó az Egri Városi Sportiskola információ:   agriasport(kukac)agriasport.hu    Impresszum - Kapcsolatfelvétel