Kosárlabda - Hat pontos EKF-Eger-KOK siker
2014-11-22 22:34:34
Eladott labdák, pontatlan dobások miatt nagyon rosszul kezdett az EKF a sereghajtó Budafok elleni találkozón. A vendégek a 6. percben 20-5-re vezettek. Az első játékrész végére sikerült valamit szépíteni, de így is 9 pont hátránya volt a mieinknek. A 2. negyedben már 41-26-ra vezetett a Budafok, ekkor azonban óriási fordulat következett a játékban. Csabák Balázs és Szabó Péter eredményes játékával sikerült egyenlíteni, majd Klepej pontjaival 52-50-re a vezetést átvenni. Az előnyt már nem adta ki kezéből az EKF és ha nem is jó játékkal de 6 ponttal (95-89) megnyerte a találkozót.