Első kalapban a magyarok

Elkészült a párizsi olimpia női kézilabda tornájának sorsolási kalapok beosztása. A sorsolást kedden 17.30-kor tartják Páriszban. A mieink az első kalapba kerültek, így biztosan elkerülik Norvégiát.
Bővebben itt..

Hozzászólások-fórum:

Kosárlabda - Megvan az első rangadó, szép volt fiúk!
2010-11-27 17:45:00
Fontos derbin aratott szép győzelmet férfi kosárlabdacsapatunk az NB I/B-s bajnokság 9. fordulójában. Az első félidőben parázs ütközet zajlott szombaton délután a Leányka úton az egriek és az Enternet Vásárhely között. Igazi rangadót láthatott a közönség, melyet aztán -szinte könnyedén- 91-84 arányban megnyert az EKF-EGER-HÉSZ. 20 percen át szoros, fizikai és kőkemény taktikai harcot láthatott a 250 néző, színvonalas és izgalmas meccs maradt a bajnoki 2. és 3. helyezett összecsapása egészen a harmadik negyed feléig. Máté Balázsék szemet gyönyörködtető akciókat hoztak támadásban és jól működött a zóna is az egri oldalon. Dicsérhető, kreatív kosárlabdát varázsoltak a fiúk a focimeccs után jólesően meleg csarnokba. Külön öröm, hogy a találkozót nagyon sikeres Fiba33 bajnokság előzte meg, ahol nagyjából 100 gyermek és felnőtt pattogtatott. Bővebben... Fotóriportunk itt...

Fórum átmenetíleg kikapcsolva, szíves türelmét kérjük! adws

Kiadó az Egri Városi Sportiskola információ:   agriasport(kukac)agriasport.hu    Impresszum - Kapcsolatfelvétel