Szív és alázat diadala

Marco Rossi a magyar labdarúgó válogatott szövetségi kapitány a szerbek legyőzése után mondta: Nincsenek itt nagy titkok. A mi csapatunk óriási szívvel, alázattal küzd.

Teke - A Nyomda 6:2-es győzelemmel tartotta a lépést
2010-03-28 16:19:29
Élesedik a küzdelem a dobogós helyekért az NB II. Északkeleti csoportjában. Szombaton a 2. helyen álló Széchenyi SC 7:1-re legyőzte a bajnokesélyes Salgótarjánt. A 3. helyezett Egri Nyomda vasárnap a Hadnagy úti pályán fogadta a Postás SE-t. Esélyeshez méltóan 6:2-re nyert az egri csapat. Ezúttal messze állt a pályacsúcstól a hazai csapat, de így is 103 fás különbséggel 6:2-re nyertek. A mezőny legjobbja Tamasi Balázs volt 535 fás eredménnyel. A Nyomdászok fiataljai pénteken az országos diákolimpián szerepeltek. Gembiczky Gergő (Neumann) 549 fával az 5. helyen végzett, Vajda ádám (Andrássy Szki.) 515 fája a 10. helyezéshez volt elegendő.

NB II. Északkelet, 15. forduló
Egri Nomda SE - Postás SE
6:2 (3073:2960, 16:8)
NYOMDA:
Gembiczky G. 482, VAJDA Á. 513, TAMASI A. 513, CSONTOS Á. 513, Gembiczky Gy. 517, TAMASI B. 535.

A bajnokság élmezőnye: 1. Salgótarján 22, 2. Széchenyi SC Eger 20 (71:49), 3. Egri Nyomda SE 20 (70:50), 4. Gázművek 17, 5. Miskolc. 16.