Szív és alázat diadala

Marco Rossi a magyar labdarúgó válogatott szövetségi kapitány a szerbek legyőzése után mondta: Nincsenek itt nagy titkok. A mi csapatunk óriási szívvel, alázattal küzd.

Atlétika - Páhy Zsolt 707, Lőcsei Bence 179
2008-02-04 10:19:17
Bekapcsolódtak az Eger Városi Sportiskola atlétái a 2008.évi fedettpályás versenyek küzdelmeibe. A hétvégén két rangos eseménynek adott helyet a fővárosi SYMA csarnok. A MASZ nemzetközi versenyén távolugrásban Páhy Zsolt 707 centis ugrással a dobogó harmadik fokára állhatott. Az oszágos serdülő fedettpályás bajnokságon a hat benevezett egriből betegség miatt csak négyen álltak rajthoz. A 15 éves Linkecs Larion 300 m sikon 2., míg 60 m síkon a 3. helyen végzett.A 14 éveseknél magasugró reménységünk Lőcsei Bence 179 centiméterrel a második helyen végzett. Távolban az 5. legjobb eredményt érte el. A betegségek miatt az éremesélyes egri váltó nem tudott a rajtvonalra állni.