Első kalapban a magyarok

Elkészült a párizsi olimpia női kézilabda tornájának sorsolási kalapok beosztása. A sorsolást kedden 17.30-kor tartják Páriszban. A mieink az első kalapba kerültek, így biztosan elkerülik Norvégiát.
Bővebben itt..

Szeles 7.77, Katona korinna: U-16 bajnoki arany és ezüst
2023-02-06 21:20:23
ATLÉTIKA - Az MTK Budapest, Lantos Mihály Sportközpontjában lévő BOK-csarnokban két versenyen is jeleskedtek az Egri Városi Sportiskola atlétái. A MASZ Fedett Pályás versenyén a 60 méteres gátfutásban Szeles Bálint végzett az első helyen. A 7.77-es időeredmény biztató a közelgő felnőtt ob és az isztambuli Európa-bajnokság előtt. Az előző héten a nyíregyházai nemzetközi viadalt 7.79-as idővel nyerte Petrovai József edző tanítványa. A BOK csarnokban rendezték meg az U16-os atlétikai bajnokságot. A szombati napon Katona Korinna (EVSI) az 1500 méteres síkfutásban a győri Fekete Sára mögött a 2. helyen ért célba 4:46.77-es idővel. A vasárnapi 3000 méteres távon 10:20.32es idővel nem talált legyőzőre Katona Korinna. Fejes Péter edző versenyzője 19 másodperccel előzte meg a második és harmadik helyezett riválist.