Szív és alázat diadala

Marco Rossi a magyar labdarúgó válogatott szövetségi kapitány a szerbek legyőzése után mondta: Nincsenek itt nagy titkok. A mi csapatunk óriási szívvel, alázattal küzd.

Kiszolgálták a a közönséget - Hét gólos egri siker
2022-11-13 18:51:53
KÉZILABDA - A férfi NB I/B 10. fordulójában folytatta sikersorozatát a QHB-EGER csapata. A Kemény Ferenc Sportcsarnokban 750 néző tekintette meg a Csépe-Salgótarjáni SKC elleni találkozót. Az elején még tartotta a lépést a nógrádi alakulat, de 20 percben már 7 góllal vezetett Tóth Edmond edző együttese. Az első félidő végén 15-10-re vezetett az Eger. Fordulás után is végig a hazai csapatnál volt az előny. A találkozó végére kialakult a hét gólos (31-24) különbség, amely megfelelt a játék képének. A sikerből a keret valamennyi tagja alaposan kivette a részét, a játékperceken nagyjából egyenlő arányban osztoztak a kézilabdázók. A góllövésben Lezák 5, Tóvizi 4 góllal jeleskedett, összesen 13 egri iratkozott fel a gólszerzők közé. A QHB-Eger sorozatban hatodik bajnoki győzelmét aratta, s továbbra is vezeti a másodosztályú bajnokság tabelláját.

JEGYZŐKÖNYV. Kézilabda NB I/B, 10. forduló
QHB-EGER - CSÉPE SALGÓTARJÁNI SKC
31–24 (15–10)

Eger, Kemény Ferenc Sportcsarnok, 750 néző. V.: Győr Á., Hadas D.
EGER: Marczika – Lezák 5, Kurucz 2, Tóth K. 2, Döme 2, Tóvizi 4, Kepess 3 (1). Csere: Ágoston (kapus), Kiss G. 1, Rozner 3, Fórizs 2, Vrhovina, Schekk 4, Száva 1, Kerezsi 1, Gönczi 1. Edző: Tóth Edmond.
Az eredmény alakulása. 6. perc: 3–3, 12. p.: 8–6, 18. p.: 11–6, 24. p.: 14–8, 36. p.: 17–12, 42. p.: 21–17, 48. p.: 25–19, 54. p.: 27–22.
Kiállítások: 6, ill. 8 perc.
Hétméteresek: 3/1, ill. 4/1.
MESTERMÉRLEG., Tóth Edmond: - Elégedettek lehetünk a látottakkal. Végig vezetve győztünk, magabiztosan játszottunk, bár még a helyzetek kihasználásával esetenként hadilábon álltunk. Örülök,. hogy minden játékosomnak lehetőséget tudtam adni. A védekezés volt a siker kulcsa, ezt gyakoroljuk legtöbbet az edzéseken. A jó védőmunkára, kapusteljesítményre építkezve tudunk a támadásban sikeresek lenni.

Forrás: handballeger.hu
FOTÓ: LÉNÁRT MÁRTON

Kiadó az Egri Városi Sportiskola információ:   agriasport(kukac)agriasport.hu    Impresszum - Kapcsolatfelvétel