Vakbélműtét

Cseh László hétfőn nagy fájdalmaktól szenvedett, kórházba került, azonnal megműtötték, és szerdán hazaengedték. Cseh az országos bajnokságról váratlanul távozott, de most nem akarja feladni céljait.

Röplabda - Hosszú idő után nyertek ismét az egri lányok
2006-11-02 13:31:11
6 sikertelenül megvívott bajnoki mérkőzést követően szerdán idegenben nyert a Szabóker Agria RC Eger női röplabda csapata. AZ NB I-es ligabajnokság 8.-ik fordulójában lányaink 3-2 arányban győztek Debrecenben. A meccs nehezen indult a mieink számára, hiszen az első szettet csúnyán elbuktuk, mindössze 4 pontot sikerült összekaparni. A folytatásban egyre inkább magukra találtak az egriek. A második játszmát 25-18-ra hoztuk, majd a harmadik felvonásban átvettük a vezetést, miután 25-21-re nyertük a szakaszt. Izgalmasan alakult a negyedik játékrész, ahol a hajdúságiaknak sikert kiharcolni az egyenlítést, és döntő játszmát. A mindent eldöntő fináléban 12 pontot engedélyeztünk a hazaiaknak. A Szabóker Agria RC csapata nagy lelkesedésének köszönhetően létfontosságú győzelmet aratott. A Debrecenben elért siker akkor válik igazán értékessé, ha a következő fordulóban szombat délután itthon legyőzzük a Szegedet is.