Szív és alázat diadala

Marco Rossi a magyar labdarúgó válogatott szövetségi kapitány a szerbek legyőzése után mondta: Nincsenek itt nagy titkok. A mi csapatunk óriási szívvel, alázattal küzd.

Kosárlabda - Az EKE-Eger-KOK nyerte a Dobó Kupát
2020-09-02 09:44:07
A Heves Megyei Kosárlabda Szövetség és az Eszterházy Károly Egyetem közösen rendezte meg a Dobó Kupa felkészülési tornát. A Leányka úti Eszterházy csarnokban 3 csapat mérkőzött a serlegért. A házigazda EKE-Eger-KOK a DEAC U18 ellen 83-73-ra nyert, majd a Szolnoki Olaj KK II. csapatát is legyőzte 94-57-re. A második helyen a szolnokiak zártak a DEAC legyőzésével. A tornagyőztes egrieknél Szicsák Bence a torna legértékesebb játékosa címet is átvehette Szeleczki Jánostól a Heves Megyei Kosárlabda Szövetség elnökétől és dr. Juhász Tibortól az EKE rektor-helyettesétől. Váczi Péter, az EKE-Eger-KOK edzője látott még javítanivalót a kupagyőztes csapatában: Két fiatal, különböző stílusú ellenfél ellen tudtunk gyakorolni a Dobó Kupán. Főleg az első a DEAC U-18 elleni meccsünk alatt voltak nehézségeink, itt kijött, hogy az elképzelt támadójátékunkon még bőven van javítanivaló a szeptember 26-i rajt előtt. Azonban a két győzelemnek és a csapat jó hozzáállásának örülök. Dolgozunk tovább, javítjuk a hibáinkat - fogalmazott portálunknak Váczi Péter.