FTC: svéd ellenfél

Sorsoltak a labdarúgó Bajnokok Ligájában. A Ferencváros ellenfele a svéd bajnok Djurgarden lesz A továbbjutás egy meccsen dől el, amelyet zárt kapulk mögött rendezik a Groupama Arénában Bővebben itt...

Atlétika - A Honvéd kupán Szeles Bálint legyőzte Baji Balázst
2020-07-27 11:15:34
A vírushelyzet utáni atlétikai idénynyitó helyszíne a Bp. Honvéd sporttelepe, az Iharos-pálya volt. Az augusztus valamint a szeptemberi időszak kompromisszumok nélkül a magyar atlétikában, teljes és remélhetőleg színvonalas versenyeket hoz. Egri szempontból kiválóan kezdődött az idény. Hősies teljesítménnyel Szeles Bálint (Egri Sportiskola SE) úgy nyerte meg a 110 méteres gátfutást, hogy tavaly novemberben rosszindulatú daganat miatt el kellett távolítani az egyik veséjét. Petrovai József tanítványa innen állt fel kevesebb, mint egy év alatt, és jutott el ide, a döntőben 14.01-es idővel többek között Baji Balázst legyőzve. Hozzá kell tenni, a másik nagy visszatérő nevéhez fűződött ezen a napon a versenyszám legjobb ideje, a 13.96, amelyet még az előfutamban ért el.

Augusztus 19-én Székesfehérváron Gyulai István Memorial a World Athletics Continental Tour aranykategóriás sorozatában következik.