Hamilton simán nyert

Spielbergben az első Stájer Nagydíjon, amelynek első körében a két Ferrari összeütközött egymással; Lwis Hamilton simán nyert, Valtteri Bottas a végén jött fel a második helyre, megelőzve Max Verstappent.

Kispályás labdarúgás – Huszonnyolc mérkőzés a II. Agria Focikupán
2020-06-26 00:18:32
Szombaton egész nap pattog majd a labda Egerben a Kemping Sporttelep műfüves pályáján. A május 23-án rendezett I. Agria Focikupa az első jelentős sportesemény volt régiónkban, amelyet a karanténidőszak lezárása óta lebonyolítottak. Béres Sándor és baráti köre a nagy sikerre való tekintettel újra megszervezte a viadalt, amelyet június 27-én rendeznek változatlan helyszínen. Ezúttal tíz csapat küzd majd a végső sikerért, összesen huszonnyolc meccset játszanak. Eleinte két darab ötös csoportban csatáznak, majd jön a középső szakasz, amelyben a csoportok utolsó helyezettjei már nem lesznek érdekeltek. A keresztbe játszás győztesei vívják az elődöntőket, majd a tornát a bronzmeccs és a finálé zárja. Egri és Heves megyei kispályás csapatok, baráti társaságok mellett Budapestről, Ózdról, Mezőkövesdről és Tiszaújvárosból is érkeznek focisták. Az I. Agria Focikupa győztese az Eszterházy Károly Egyetem együttese ismét megméreti magát. A nyitó összecsapás 9 órától rajtol, míg a döntő kezdését 19.30-tól tervezik.