FTC: svéd ellenfél

Sorsoltak a labdarúgó Bajnokok Ligájában. A Ferencváros ellenfele a svéd bajnok Djurgarden lesz A továbbjutás egy meccsen dől el, amelyet zárt kapulk mögött rendezik a Groupama Arénában Bővebben itt...

Kézilabda – Hajdúnánáson is megőrizte veretlenségét az Eszterházy SC
2020-02-24 13:02:57
Mint arra előzetesen lehetett számítani, nem adta olcsón a sikert a Hajdúnánás SK az Eszterházy SC együttesének a női kézilabda NB I/B keleti-csoportjában vasárnap este lejátszott összecsapásán. Az egri egyetemisták 28-23 arányban bizonyultak jobbnak házigazdáik felett, így megőrizték hibátlan mérlegüket a második vonalban. A Hajdúnánás a negyedik helyezettjeként fogadta Debre Viktor csapatát. Nánáson rendre megszenvednek a vendégcsapatok, az egriekre pedig különösen fenik a fogukat az ellenfelek. Mindenki a legjobb ellen szeretne bizonyítani. Az első játékrész rendkívül kiegyenlített játékot hozott a mérkőző felek között. Hazai vezetést követően a mieink voltak előnyben, a szünetben azonban csak minimális különbséggel voltunk előrébb. A folytatás is hasonló volt. Helyzetünket nagyon megnehezítették a játékvezetők, akik összesen kilenc kétperces kiállítással „honorálták” védekezésünket. Mindez szerencsére nem befolyásolta együttesünket, a hajrában egyértelműen sikerült megtörni a Hajdúnánás ellenállását. Az ötgólos siker hűen fejezi ki a csapatok közötti különbséget. A bajnoki címért zajló küzdelemben legnagyobb riválisunknak számító Pénzügyőr is sikerrel tudta le a játéknapot, így az Eszterházy SC változatlanul három pont előnnyel vezeti a tabellát.