Hamilton simán nyert

Spielbergben az első Stájer Nagydíjon, amelynek első körében a két Ferrari összeütközött egymással; Lwis Hamilton simán nyert, Valtteri Bottas a végén jött fel a második helyre, megelőzve Max Verstappent.

Labdarúgás – A nyolc közé jutás a tét az Imola-Hírlap Téli Kupán
2020-02-13 14:16:15
Az MLSZ Heves Megyei Igazgatósága szervezésében, valamint az Imola Cégcsoport és a Heves Megyei Hírlap támogatásával már a nyolcaddöntőket rendezik a Téli Kupa nagypályás, műfüves tornán. A keddi sorsolás, majd a program összeállítását követően eldőlt, hogy Gyöngyösön, Hatvanban és Recsken szombaton játszanak összesen hat mérkőzést, míg a maradék kettőt a hét utolsó napján bonyolítják le a megyeszékhely felsővárosi műfüves pályáján. A legjobb nyolc közé jutás egy-egy mérkőzésen dől el. Ha a 2x45 perces rendes játékidő döntetlennel zárul, akkor a büntetőpontról végzett rúgásokkal dől el a kimenetel. A nyolcaddöntők, a negyeddöntők és az elődöntők során egy csapatban maximum öt fő próbajátékos szerepeltetésére még van lehetőség, a helyosztókon – amelyeket február 29-én bonyolítanak le – már csak azon focisták nevezhetők, akik hivatalosan az adott sportszervezethez igazolt játékosai.

- Játékidő: 2x45 perc
- Amennyiben a rendes játékidőben döntetlen az eredmény, akkor mérkőzés eredménye a büntetőpontról végzett rúgásokkal dől el a Labdarúgás Játékszabályainak rendelkezései szerint.
- Egy csapatban maximum 5 fő próbajátékos szerepeltetésére van lehetőség (akinek szintén kell érvényes játékengedéllyel és sportorvosi igazolással rendelkeznie). Esetükben a Versenyengedély/Sportorvosi engedély MÁSOLATA is elfogadható.

Fotó: Lénárt Márton - honlap itt...