Szív és alázat diadala

Marco Rossi a magyar labdarúgó válogatott szövetségi kapitány a szerbek legyőzése után mondta: Nincsenek itt nagy titkok. A mi csapatunk óriási szívvel, alázattal küzd.

Rövidpályás úszó Eb, Glasgow - Holló Balázs 4. helyen 400 vegyesen
2019-12-06 11:48:28
Tizenöt század másodperccel maradt le a dobogóról Holló Balázs az Egrti Úszóklub SE versenyzője a glasgow-i rövidpályás Európa bajnokságon. - Ezúttal kijött belőlem a mazochista énem. Számítottam rá, hogy az utolsó százon a legtöbben elfáradnak, és itt lehet majd nagyot robbantani. Azért az egyik szemem sír, amiért nem szereztem érmet, de nem szabad telhetetlennek lennem, hiszen ez volt az első versenyem, és mindkét fő számomban döntőt úszhattam” – mondta Holló Balázs. Hosszú Katinka 58.35-ös idővel simán megnyerte saját futamát a női 100 méteres vegyes úszásban, ez pedig összességében is a legjobb idő lett. A női 800 gyorson Simona Quadarella a papírformának megfelelően már a rajt után az élre állt, Késely Ajna először ötödikként fordult, majd a harmadik helyre jött fel. Caramignolival csatázott a második helyért, a fél távhoz érve már a magyar lány állt előrébb. Az olasz 600-nál indult meg, egy időre vissza is jött a második helyre, de a hajrá Késelyé volt, így utóbbié lett az ezüst.