Különgép Szófiába

Budapestről és Debrecenből is különgéppel repülhetnek a szurkolók márciusban a magyar válogatott Európa-bajnoki pótselejtezőjére Szófiába. A Wizz Air légitársaság tájékoztatása szerint a járatok március 26-án 10 órakor indulnak mindkét reptérről.

Teke - Vilatis előny a Magyar Kupában - Komáromi 3. az ifiknél
2019-12-02 22:33:20
A teke Magyar Kupában az 1. fordulóban összesorsolták a két egri NB-s csapatot. Az odavágón az NB II-es Széchenyi SC-tekeshop.hu volt a házigazda az NB I-es Vilati Eger SE ellenében. A Tősi Pál Tekecsarnokban a 4 fős csapatok ritkán láthatóan alacsony színvonalú mérkőzést vívtak. A remélt 600 fa közeli eredményekre hiába vártak a szakvezetők, ezúttal 530 fát is csak 2 játékos (csontos Ádám, Bajzát Rafael). érte el. A Széchenyiseknél Komáromi Roland térdsérülés miatt cserére kényszerült. Végeredményben 59 fa különbséggel 5:1-re nyert a kevesebbet hibázó Vilati. A visszavágót december 11-én rendezik. Az elmúlt hétvégén az utánpótlás is pályára lépett, hogy kiharcolja az országos döntőbe jutást. Az ifjúságiaknál a szolnoki pályán Komáromi Roland (Széchenyi SC-tekeshop.hu) 562 fával a 3. helyen végzett. A serdülők Tiszakécskén léptek pályára. A 31 fős mezőnyben bravúros versenyzéssel 540 fás új egyéni csúccsal Tóth Balázs Gábor (Széchenyi SC-tekeshop.hu) a 4. helyen végzett. Továbbjutott még az országos döntőbe a 10. helyen végző Váradi András Sándor (Vilati Eger SE) is.