Hamilton simán nyert

Spielbergben az első Stájer Nagydíjon, amelynek első körében a két Ferrari összeütközött egymással; Lwis Hamilton simán nyert, Valtteri Bottas a végén jött fel a második helyre, megelőzve Max Verstappent.

Megyei labdarúgás – Őszi dobogósok: Lőrinci, Szalók, Andornak
2019-11-24 01:58:01
Három korábbról elhalasztott mérkőzés pótoltak a megyei I. osztályú labdarúgó bajnokságban. Az ötödik fordulóban Magyar Kupa kötelezettsége volt az Egerszalóknak, a Pétervásárának és a Hevesnek, a pótlásra most szombaton került sor. Az Egerszalóknak le kellett győznie a Maklárt ahhoz, hogy hét pontra csökkentse hátrányát az őszi bajnok Lőrincihez képest. Sivák Sándor együttese fordulatos végjátékban végül 2-1-re diadalmaskodott. A Maklár a 92. percben egyenlítette ki hátrányát, azonban Czető Márknak még ezt követően végleg eldöntötte a kimenetelt. A Pétervására három ponttal dobogóra jutott volna a bajnokság félidejében. Az Energia SC otthonában végül 3-3-as döntetlenre futotta a Péterke erejéből, így nem fért be az első háromba az ősz végeztével Csatlós Tamás legénysége. A Besenyőtelek 1-0 arányú győzelmet aratott Hevesen, így stabil középcsapatként várja a tavaszi folytatást Nagya Endre csapata.