Fradi vereség

Rosszul indult. Már az 1. percben vezetett a vendégcsapat. A magyar bajnok Ferencváros meglepetésre 3–0-ra kikapott hazai pályán a bolgár Ludogorectől az Európa-liga H-csoportjának 2. fordulójában.

Birkózás - Szuromi, Kovács, Kazinczy diákolimpiai bajnok
2019-10-06 22:27:39
A diák II-es korosztályban kiírt 14 súlycsoportba összesen 200-an szereztek részvételi jogot a területi bajnokságokról, közülük 160-an álltak rajthoz Püspökladányban, a kötöttfogású országos döntőn. A 14 bajnoki címből 9 vidékre, 5 pedig a fővárosba került. A 10 és 11 éves birkózópalánták általános iskolájuk színeit képviselték a diákolimpiai bajnokságon, azonban az MBSZ versenyrendszere az igazolt klubjukat jelenítteti meg az eredményekben. Az Egri Városi Sportiskola versenyzői közül aranyérmet szerzett Szuromi László, Kovács keve és Jazinczy Bálint. Harmadik helyen végzett Vizai Vajk. A csapatversenyt az Egri Városi Sportiskola nyerte.

Csapatban:: 1. Egri Városi Sportiskola
Edzők: Gyöngy Attila, Madarasi Gábor, Szucsik Tamás.

Borosi újabb elsősége

Esztergomban, a Pézsa Tibor Sportcsarnokban rendezték meg kadet kötöttfogásúak országos bajnokságát. Az egriek eredményei:

51 kg: 2, Csomós János
60 kg: 17. Gergyesi Ádám
92 kg: 1. Borosi Henrik (Egri VSI, edző: Gyöngy Attila, Madarasi Gábor)