Vakbélműtét

Cseh László hétfőn nagy fájdalmaktól szenvedett, kórházba került, azonnal megműtötték, és szerdán hazaengedték. Cseh az országos bajnokságról váratlanul távozott, de most nem akarja feladni céljait.

Spanyol arany
2019-09-15 19:54:47

Végig vezetve Spanyolország nyerte a kosárlabda viklágbajnokság döntőjét Argentína ellen. Az európai válogatott 95-75-re győzött. A bronérmet Franciaország szerezte meg.

Az argentinoknál csak a 24 pontig jutó Gabriel Deck játszott világbajnoki döntőhöz méltó színvonalon, a spanyoloknál ugyanakkor hatan is 10 pont fölé jutottak. A lepattanócsatát 47-27-re nyerte Sergio Scariolo szövetségi kapitány együttese, amely 2006 után második világbajnoki címét szerezte.