Hamilton simán nyert

Spielbergben az első Stájer Nagydíjon, amelynek első körében a két Ferrari összeütközött egymással; Lwis Hamilton simán nyert, Valtteri Bottas a végén jött fel a második helyre, megelőzve Max Verstappent.

Vízilabda - Elsőre jó volt - Eger - Sibenik 14-6
2019-09-13 22:38:06
Megtette az első lépést a csoportgyőzelemre hajtó ZF Eger csapata az Eurokupa B-csoportjának első napján. A horvát VK Solaris Sibenik ellen 14-6-ra nyert a hazai környzetben pólózó ZF-Eger. Négyszáz néző előtt a második negyed elején meglepetésre a horvátok vezettek 2-1-re. A 4 góllal a mezőny legeredményesebb pólósa Gyárfás Tamás vezérletével a 3. negyedben 10á-3-ra nem sokáig reménykedhettek a vendégek. Nagyszünetre már 6-2-es előnyt mutatott az eredményjelző. A mérkőzés második felében kiütközött a tudáskülönbség és végeredményben 8 gól különbséggel nyertek a mieink. A csoport másik meccsén a szerb Radnicski 9-7-re verte az orosz Sturm 2002 Ruza csapatát. Dabrowski Norbert az egriek vezetőedzője úgy értékelte a látottakat, hogy elsőre jó volt! Szombaton 18.30-tól az orosz Ruza ellen már eldőlhet a a továbbjutás. A végső célként megfogalmazott csoportelsőség megszerzése. várhatóan vasárnap (11.30) dől el, a szerb Radnicski elleni találkozón.

Eurokupa, B csoport, Eger
ZF Eger - VK Solaris Sibenik (horvát)
14-6 (1-1, 5-1, 4-1, 4-3)
Gólszerzők:
Gyárfás 4, Hosnyánszky 3, Sz. Rasovics 3, Sánta, Murisics, Vlahopulosz, Kürti 1-1., illetve: Strakalj 2, Bulat 2, Herceg, Kovacic 1-1.

VK Radnicski (szerb) - Sturm 2002 Ruza (orosz)
9-7 (4-12-4, 2-1, 1-1)
Gólszerzők: Jankovics 2, Toholj 2, Guillame 2, Frolov, Brankovics, Lobov 1-1., illetve: Kovalenko 2, Ruhlov 2, Kuzmenkov, Pronin, Fedotov 1-1.