Hamilton simán nyert

Spielbergben az első Stájer Nagydíjon, amelynek első körében a két Ferrari összeütközött egymással; Lwis Hamilton simán nyert, Valtteri Bottas a végén jött fel a második helyre, megelőzve Max Verstappent.

Európa Játékok - Magyarország 13. az éremtáblázaton
2019-06-30 20:37:18
Magyarország 4 arannyal, 6 ezüsttel és 9 bronzzal a 13. helyen végzett a minszki Európai Játékok éremtáblázatán. A legeredményesebb nemzet az orosz volt, az ország képviselői 44 első, 23 második és 42 harmadik helyet gyűjtöttek a fehérorosz fővárosban. A házigazdák végeztek a második, az ukránok pedig a harmadik helyen. A múlt pénteken kezdődő multisport-eseményen 43 nemzet képviselője nyert érmet. A magyar aranyérmesek: Kopasz Bálint (képünkön, kajak, 1000 m), Balla Virág és Devecseriné Takács Kincső (kenu, 500 m), Kárász Anna, Kozák Danuta, Csipes Tamara, Medveczky Erika (kajak, 500 m), Kopasz Bálint (kajak, 5000 m). A zárónapon Tadissi Martial és Hárspataki Gábor is kikapott az elődöntőben a minszki Európai Játékok karateversenyén, így bronzérmet akasztottak a nyakukba.