Hamilton simán nyert

Spielbergben az első Stájer Nagydíjon, amelynek első körében a két Ferrari összeütközött egymással; Lwis Hamilton simán nyert, Valtteri Bottas a végén jött fel a második helyre, megelőzve Max Verstappent.

Úszás – Lakatos tizenötödik, a magyar csapat holtversenyben első lett
2019-06-25 15:59:03
Véget ért Rómában a Sette Colli nemzetközi úszóverseny. Az olasz fővárosban népes magyar küldöttség képviseltette magát. Az Egri Úszó Klub - Holló Balázs és Lakatos Dávid személyében - két kiválóságot delegált az eseményre. Korábban már beszámoltunk arról, hogy a 400 méteres férfi gyorsúszás előfutamaiból Holló Balázs biztató idővel a negyedik helyen kvalifikálta magát döntőbe. Ott 3:54.77-es időeredménye a nyolcadik helyhez volt elegendő. Lakatos Dávid a 800 méter gyorson volt érdekelt. A világsztárokat felvonultató mezőnyben az egri úszó a tizenötödik időt érte el (8:14.59). Ugyanebben a számban Dávid honfitársa Kalmár Ákos majdnem dobogós lett, negyedik helyen csapott célba (7:57.72). A magyar válogatott az éremtermést tekintve holtversenyben az első helyen végzett a házigazda olasz csapattal együtt.