Hamilton simán nyert

Spielbergben az első Stájer Nagydíjon, amelynek első körében a két Ferrari összeütközött egymással; Lwis Hamilton simán nyert, Valtteri Bottas a végén jött fel a második helyre, megelőzve Max Verstappent.

Úszás – Holló Balázs nyolcadik lett Rómában
2019-06-22 00:10:38
Ötvenhatodik alkalommal startolt el Rómában a rangos, három napos nemzetközi úszóviadal, a Sette Colli, melyre igen nagy számú magyar csapat látogatott ki a vb felkészülés hajrájában. Az Egri Úszó Klub két versenyzővel – nevezetesen Holló Balázzsal és Lakatos Dáviddal – képviselteti magát az olasz fővárosban. A világ minden részéről érkeztek versenyzők, válogatott úszók. A világklasszisokat felvonultató mezőnyben a 400 méteres férfi gyorsúszás előfutamaiból Holló Balázs biztató idővel a negyedik helyen kvalifikálta magát az esti döntőbe. A fináléban 3:54.77-es időeredménnyel a nyolcadik helyen zárt Holló. Ugyanebben a számban honfitársa Kalmár Ákos (3:54.12) a hetedik lett. A nyitónapon pedig Késely Ajna és Kapás Boglárka révén két érmet nyert a magyar küldöttség. Késely 400 gyorson diadalmaskodott, míg Kapás 1500 gyorson zsebelt be egy ezüstérmet.