Spanyol arany

Végig vezetve Spanyolország nyerte a kosárlabda viklágbajnokság döntőjét Argentína ellen. Az európai válogatott 95-75-re győzött. A bronérmet Franciaország szerezte meg

Megyei labdarúgás – Befejeződött a küzdelem a második vonalban is
2019-06-08 23:43:24
Véget ért a 2018/2019-es küzdelemsorozat a megyei II. osztályú labdarúgó bajnokságban. A záró kör a dobogós helyezések szempontjából már nem bírt nagy jelentőséggel, hiszen az előző kör végén gazdára találtak az arany, ezüst és bronzérmek. A bajnok Egerszólát erődemonstrációt tartott a Mátraderecske otthonában. A találkozó 10-1-es szóláti sikerrel zárult. A második helyezett Markaz nagy nehézségek árán 3-2 arányban tudott diadalmaskodni Poroszlón. A 30. fordulóban kiszakadt a domoszlói gólzsák, a dobogó alsó fokán záró Szabó-legények 8-3-ra verték a Mátraballát. Nem unatkoztak a nézők Zagyvaszántón, Vámosgyörkön és Gyöngyössolymoson sem, ezen a három helyszínen összesen huszonhét találat született. Az Abasár – Hatvan Lokomotív alsóházi csörte 2-2-es döntetlent hozott. Az Atkár Kiskörén biztosította be bennmaradását a második vonalban. A csoport gólkirálya az egerszóláti Bata Árpád lett, aki tizenegy találattal előzte meg a derecskei Suha Balázst. A harmadik legeredményesebb mesterlövész a tarnamérai Balogh Gábor lett.

Az utolsó forduló eredményei, tabella itt...

Fotó: Lénárt Márton - honlap itt...