Spanyol arany

Végig vezetve Spanyolország nyerte a kosárlabda viklágbajnokság döntőjét Argentína ellen. Az európai válogatott 95-75-re győzött. A bronérmet Franciaország szerezte meg

Karate - Szombaton európai reménységek az egri tatamin
2019-05-23 08:42:36
Május 25-én szombaton az egri Kemény Ferenc Sportcsarnokban rendezik meg a Shotokan Karate Reménységek Tornáját. Az EVSI és az SKDUN Magyar Karate Szövetség rendezésében a reményteljes fiataloknak kínálnak versenyzési lehetőséget a hagyományteremtő szándékkal létrehozott eseményen. A montenegrói Európa bajnokság után és a csehországi világbajnokság előtti időszakban az utánpótlás számára fontos erőpróba lesz az egri esemény, amelyen a 200 fős mezőnyben a teljes magyar élgárda, továbbá román és szerb karatékák lépnek tatamira. A verseny 9.30-tól kezdődik. Shihan Juhász Ferenc hét danos mester, főszervező tájékoztatása szerint az Egri Városi Sportiskola szakosztályából 22 versenyző nevezett.