Csodát tett a Liverpool

Három gólos hátrányt ledolgozva a Liverpool hazai pályán 4–0-ra legyőzte a Barcelonát a labdarúgó Bajnokok Ligája elődöntőjének visszavágóján. Az angol csapat ellenfélre vár, a másik ágon az Ajax és a Tottenham küzd a döntőbe kerülésért

Birkózás - Akropolis Kupa: Borosi Henrik első, Nagy Noémi második
2019-02-25 16:21:03
A magyar serdülő válogatott az elmúlt hétvégén Athénban lépett szőnyegre az Akropolis Kupa nemzetközi birkózó versenyen. A Görög Birkózó Szövetség rendezésében 25 ország tehetséges sportolói küzdöttek a helyezésekért. A magyar csapatba két egri sportiskolás kapott meghívást. Mindketten kiemelkedő szerepléssel hálálták meg a válogatók bizalmát. Borosi Henrik a kötöttfogásúak 85 kg-os súlycsoportjában minden ellenfelét magabiztosan győzte le és megszerezte az aranyérmet. A lányok szabadfogású 62 kg-so mezőnyében Nagy Noémi dicséretesen versenyzett és a 2. helyen végzett. Gyöngy Attila vezetőedző tanítványai jól kezdték az évet nemzetközi szinten, így továbbra is joggal pályázhatnak a korosztályos utánpótlás világversenyeken a címeres mez viselésére. A hétvégén a Diák I. és Diák II. területi bajnokságon lépnek szőnyegre az Egri Városi Sportiskola sportolói.