Kaotikus futam

Hamilton győzelmét hozta a kaotikus Toszkán Nagydíj Valtteri Bottas és Alexander Albon előtt. A futamon összesen három állórajtot teljesített a mezőny, aminek Sebastian Vettel egyáltalán nem örült.

Atlétika - Sportiskolás érmek az újonc és serdülő Ob-ről
2019-02-06 11:29:26
A fedett pályás atlétikai magyar bajnokságok közül az újoncok (13 évesek) nyitották a sort. A 24 versenyszám aranyérmein 15 szakosztály osztozott, a legtöbbet a GEAC ifjú atlétái vihettek haza 4 bajnoki címmel. Az Egri Sportiskola SE Vancsik Petra révén magasugrásban állt a dobogó tetejére. Petrovai József és Fejes Péter edzők tanítványa 1.53 méteres ugrással nyert aranyérmet. A futószámokban balszerencsés volt Vancsik. A 60 méteres síkfutásban és a 60 méteres gátfutásban hármas holtversenyben az ezüstérmessel azonos idővel a 4. helyen végzett. Ficzere Levente magasugrásban 3,, ötösugrásban az 5. helyen végzett. A 2019. évi fedett serdülő OB-n, a 26 számban 18 klub atlétája nyert bajnoki aranyérmet. Az egriek közül Ráduly Marcell szereplése kívánkozik az élre. Ráduly magasugrásban 178 centimétere új fedett pályás egyéni csúccsal a 2. helyet szerezte meg. Ebben a versenyszámban Nagy Bálint a 7. Apostol Krisztián a 9. lett. Ötösugrásban Ráduly 17.35 méteres ugrással a harmadik helyen rangsorolt.