Hosszú_ arany, ezüst

Fantasztikus hajrá után jobb benyúlásával győzött a kínai Hangcsouban zajló rövid pályás úszó-világbajnokság 200 méteres pillangó döntőjében. 100 háton a második helyen zárt, hét századdal elmaradva Smoliga mögöttBővebben itt...

Kézilabda – A Fürednek is meg kell küzdenie a pontokért Egerben
2018-12-06 14:35:18
Pénteken hazai környezetben játszik bajnoki mérkőzést a DVTK-Eger férfi kézilabda csapata. Az NB I-ben szereplő piros-fehérek a Balatonfüred együttesét fogadják a Kemény Ferenc Sportcsarnokban. A mieink reménykednek benne, hogy a Tatabánya és a Csurgó után újabb dobogóra pályázó rivális hagy pontot vagy pontokat az érsekkerti oroszlánbarlangban. A DVTK-Eger az utóbbi két fordulóban három pontot szerzett, így a kilencedik pozícióba tornázta fel magát. Ezzel szemben a Füred az ötödik helyről várja a játéknapot. Közönségcsalogató ütközetre van kilátás, mindezt megerősítette Tóth Edmond edző is, a klub honlapjának adott nyilatkozatában. „Minden hazai mérkőzés különleges számunkra, hiszen rendre telt ház előtt léphetünk pályára, amely plusz energiákat mozgósít a csapatban. Mindenkiben fokozott a bizonyítási vágy. A többi nagy csapathoz hasonlóan a füredieknek is meg kell küzdeni a pontokért.” A találkozót 18 órától kezdik.