Hosszú_ arany, ezüst

Fantasztikus hajrá után jobb benyúlásával győzött a kínai Hangcsouban zajló rövid pályás úszó-világbajnokság 200 méteres pillangó döntőjében. 100 háton a második helyen zárt, hét századdal elmaradva Smoliga mögöttBővebben itt...

Teremfoci – Tizennégy csapattal, december 8-án kezdenek
2018-12-04 01:23:13
Tizennégy csapat részvételével december 8-án szombaton elkezdődik a hagyományos pásztorvölgyi téli teremlabdarúgó bajnokság idei küzdelemsorozata. Kovács Péter főszervező eredetileg is tizennégyes mezőnyt képzelt el, a torna népszerűségét jelzi, hogy villámgyorsan összejött a létszám. A nevezési határidő november 24 volt, a sorsolást pedig már el is készítették. A Pásztorvölgyi Iskola tornatermében szombat és vasárnap délutánonként lesznek a mérkőzések lebonyolítva. Ebben az évben hat játéknapot rendeznek, a „maradék” hét forduló már átcsúszik 2019-re. A bajnokság utolsó játéknapja február 16 lesz. Az induló csapatok zöme már a korábbi esztendőkben is részt vett a bajnokságban, így nem lesznek ismeretlenek egymás számára. A találkozók vonalak között zajlanak majd, csapatonkénti 5+1-es felállásban, a játékidő a szokásoknak megfelelően 2x20 perc lesz.