Dzsudzsák marad

Szerződést hosszabbított Dzsudzsák Balázs az arab emírségekbeli al-Ittihad Kalbával – adta hírül a klub hivatalos közösségi oldalán. A magyar válogatott középpályás a 2019–2020-as idény végéig írt alá. Bővebben itt...

Asztalitenisz – Egri siker a BVSC ellen
2018-11-27 13:52:50
Győzelemmel folytatta szereplését az asztalitenisz NB I-ben az EVSI-Pálosi AK férfi csapata. A HRT Spedition által támogatott egység a keleti-csoport hetedik fordulójában 10-3-ra diadalmaskodott a BVSC-Zugló II. ellen. A pontvadászatban negyedik helyen álló egriek ellenfele tartalékos összeállításban érkezett a városunkba, így vérmes reményeik nem lehettek. Jóna, Kovács Gábor és Pálosi sem vesztett egyéni mérkőzést, nem lehetett kérdés, hogy melyik csapat hagyja el győztesen a csarnokot. Az egriek soron következő mérkőzésüket szombaton vívják Szécsényben. A legutóbbi játéknapon az EVSI-Pálosi AK további együttesei is érdekeltek voltak. Az NB III-ban szereplő EVSI 16-2 arányban ütötte ki a Füzesabonyt. A megyei első osztályban első vereségét szenvedte el az egri vegyescsapat, miután a Pétervására 10-8-ra győzött ellene. A megye III-as - zömmel újoncokból álló - gárda megszerezte az első győzelmet az őszi szezonban. Mezei Botond, Orosz Illés és Kovács Karina is két egyéni győzelemmel járult hozzá a 11-7-es sikerhez.