Bérlő lesz a Mol Vidi

Hétfőn aláírták a Sóstói stadion állandó bérletről, valamint eseti használatról szóló keretszerződést. A fehérvári önkormányzatnak meccsenként 4 millió forintot fizet majd a klubot működtető gazdasági társaság

Vízilabda – Győzelemmel melegítettek a Honvéd-meccsre
2018-11-08 07:02:04
Kilencgólos győzelmet aratott a ZF-Eger férfi vízilabda csapata az OB I. A-csoportjának negyedik fordulójában. A szerda este Szombathelyen megrendezett bajnoki összecsapást Dabrowski Norbert együttese 16-7-re megnyerte az AVUS ellen. A csata a nyitó negyedben alakult szorosan, egri gólra hazai találat volt a válasz, így az első kisszünetben 4-4 állt az eredményjelzőn. A folytatásban ritmust váltott a bajnoki bronzérmes, egyértelműen uralták a játékot. Félidőben már 8-5 volt az eredmény vendég sárga-kékek javára. Fordulás után az egyre inkább fáradó szombathelyiektől még inkább elhúztak a mieink. Nagy volt a különbség a felek között. Hosnyánszky Norbert, Nikola Murisics és a fiatal Kürti Dominik egyaránt három góllal segítette csapatát. Az AVUS lelkesen küzdött, de meg kellett elégednie azzal, hogy tíz gólon belül maradt. Pihenésre nem marad sok ideje a ZF-Egernek, hiszen a fárasztó hazautat követően péntek este már a Honvéd érkezik a Bitskey-uszodába. A fővárosiak az AVUS-tól nagyobb játékerőt fognak képviselni, annak ellenére is, hogy a hétközi fordulóban Pécsett elveszítették veretlenségüket.