Csodát tett a Liverpool

Három gólos hátrányt ledolgozva a Liverpool hazai pályán 4–0-ra legyőzte a Barcelonát a labdarúgó Bajnokok Ligája elődöntőjének visszavágóján. Az angol csapat ellenfélre vár, a másik ágon az Ajax és a Tottenham küzd a döntőbe kerülésért

Ökölvívás - Serdülő ob: Négy arany, 1 ezüst, 2 bronz az egriek mérlege
2018-10-27 23:08:08
Somogyországi sikerek. A 13-14-éveseknek kiírt serdülő női, férfi magyar bajnokságot Kaposváron rendezték meg. Az Egri Városi Sportiskola hét versenyzővel indult a legkisebb korosztály legnagyobb hazai versenyén. Minden egri versenyző dobogóra állhatott a végelszámolásnál. Az EVSI mérlege: 4 arany 1 ezüst és 2 bronz. Magyar bajnoki címet szerzett Varga Viktória (60 kg), Kovács Petra (66 kg.), Pék Tibor (65 kg.), és Puporka Ádám (68 kg:), Ezüstéremmel zárt Csorba Csenge (52 kg.). A dobogó 3. fokára állhatott Balogh Gergő (37 kg), Palkovics Aurél (56 kg). A csapatversenyben a Debrecen és Kaposvár mögött a 3. helyen végzett az Egri Városi Sportiskola végzett. Dorkó Péter vezetőedző értékelése szeeint siker, hogy minden versenyzőnk érmet szerzett . - Nagyszerűen helytállt a csapat. Ami hiba van, azt közösen kijavítjuk! Két versenyzőnk (Puporka Ádám és Pék Tibor) sérülten indult, sokáig az indulásuk is kétséges volt, de az aranyérem feledteti a fájdalmakat. Köszönöm az edző kollégáim munkáját és segítségét! Köszönöm Tamás Zoltán, Váradi Tamás, Nagy Ferenc, Horváth Máté., Oláh Eszter és Csombor Vivien!