Csodát tett a Liverpool

Három gólos hátrányt ledolgozva a Liverpool hazai pályán 4–0-ra legyőzte a Barcelonát a labdarúgó Bajnokok Ligája elődöntőjének visszavágóján. Az angol csapat ellenfélre vár, a másik ágon az Ajax és a Tottenham küzd a döntőbe kerülésért

Labdarúgás - Nem érdemeltünk vereséget
2018-10-13 10:05:42
A kissé balszerencsés magyar válogatott 1–0-s vereséget szenvedett Görögországtól Athénban a Nemzetek Ligája C-ligájának 2. csoportjában. A első félidőben tehát szilárdan tartotta magát a magyar válogatott, sőt a játék képe alapján több volt a meccsben a döntetlennél. A 65. percben Willi Orbán előbb röviden mentett, majd a beadásra sem jól reagált, és megelőzte őt az addig láthatatlan Kosztasz Mitroglu, és nem volt menekvés (1–0). Erre az esélyre várt a görög válogatott. Elfogultság nélkül: semmiféle veszély sem volt addig a hazaiak futballjában, a miénkben is csak hajszállal több, de mindez hiába – rohanni kellett az egyenlítésért. hazai együttes zártan bekkelt, alig engedte ellenfelét tizenhatosa közelébe. A magyar szurkolók pirotechnikai bemutatója miatt a meccs is megállt néhány másodpercre, de már semmi sem segített. Küzdött, akart, de a második idegenbeli meccsét is szerzett gól nélkül veszítette el a magyar csapat. Folytatás hétfőn Tallinban Észtország ellen. A csoportot a finnek vezetik, miután harmadszor is 1-0-ra nyertek.

NEMZETEK LIGÁJA, C-LIGA
2. CSOPORT, 3. FORDULÓ
GÖRÖGORSZÁG–MAGYARORSZÁG 1–0 (0–0)

Athén, Olimpiai Stadion, 8000 néző. Vezette: Stieler (német)
Görögország: Barkasz – Bakakisz, Papasztathopulosz, Manolasz, Cimikasz – Zeca, Kurbelisz (Ciolisz, a szünetben) – Bakaszetasz, Fortunisz, Pelkasz (Hrisztodopulosz, 85.) – Mitroglu (Buhalakisz, 94.). Szövetségi kapitány: Michael Skibbe
Magyarország: Gulácsi – Bese (Németh K., 75.), Orbán, Kádár, Fiola – Nagy Á. – Varga R. (Nagy D., 68.), Kleinheisler, Kalmár (Kovács I., 55.), Sallai – Szalai Á. Szövetségi kapitány: Marco Rossi
Gólszerző: Mitroglu (65.)

Forrás: nso.hu. FOTÓ: Dömötör Csaba