Bérlő lesz a Mol Vidi

Hétfőn aláírták a Sóstói stadion állandó bérletről, valamint eseti használatról szóló keretszerződést. A fehérvári önkormányzatnak meccsenként 4 millió forintot fizet majd a klubot működtető gazdasági társaság

Labdarúgás – Győzelem Csepelen, vereség Újvárosban
2018-07-08 00:24:13
Két felkészülési mérkőzést játszott szombaton az Eger SE labdarúgó csapata. A harmadik vonal rajtjára készülő piros-kékek Tiszaújvárosban és Csepelen vendégszerepeltek. Előbbi helyszínen népesebb volt az ESE kerete, hiszen számos próbajátékosnak lehetőséget adott a bizonyításra Vígh Ferenc edző. Az NB III keleti-csoport legutóbbi kiírásának negyedik helyezettje ellen remekül tartotta magát az Eger, a szünetben 1-1 volt az állás. Fordulás után a komplettebb házigazdák kétszer is betaláltak, így 3-1-re nyertek. Összességében hasznos volt a találkozó, láthatott jó teljesítményeket a próbázók között az egri tréner. Csepelen már jóval több ismerős arc tűnt fel az NB III nyugati-csoportjában kilencedik pozícióban zárt hazaiak ellen pályára lépő ESE-ben. Gólnélküli első játékrészt követően Rjaskó és Bohus találatával 2-0-ra diadalmaskodtak Lakatos Béláék.