Bérlő lesz a Mol Vidi

Hétfőn aláírták a Sóstói stadion állandó bérletről, valamint eseti használatról szóló keretszerződést. A fehérvári önkormányzatnak meccsenként 4 millió forintot fizet majd a klubot működtető gazdasági társaság

Vízilabda – Körbeveréseket követően lett harmadik a magyar válogatott
2018-07-02 00:57:19
Harmadik helyen zárt a Duisburgban rendezett felkészülési tornán a magyar férfi vízilabda válogatott. A németországi viadal az Európa-bajnokságra való hangolódást segítette elő Märcz Tamás szövetségi kapitány csapatának. A Négy nemzet tornáját vereséggel kezdte a fiatal magyar együttes, miután az Egyesült Államokkal szemben 12-5 arányban alulmaradt. A folytatásban Kína nem jelentett akadályt, az ázsiai riválist hat góllal (13-7) múlta felül válogatottunk. A vasárnapi zárónapon jól játszva 15-12-re vertük a házigazda Németországot. Manhercz Krisztián négy, míg Erdélyi Balázs három góllal vette ki részét a sikerből. A torna körbeveréssel zárult. Kínát mindenki legyőzte, az USA a németektől, mi pedig a tengerentúliaktól kaptunk ki. A gólkülönbség döntött: a dobogó legfelső fokán Egyesült Államok végzett, megelőzve a második Németországot és a harmadik Magyarországot.

Négy nemzet férfitorna
Duisburg

A zárónap eredményei:

Németország - Magyarország 12-15 (2-5, 4-5, 4-2, 2-3)

Vezette: Mirko Arntzen, Erwin Homolka
Németország: Götz (kapus), Reibel 1, Van der Bosch, Real 1, Preuss, Jüngling 2, Illinger 3, Schulz 2, Zech 1, Restovic 2, Eidner, Thom. Szövetségi kapitány: Stamm Hagen
Magyarország: Kardos G. (kapus), Török 2, Manhercz K. 4, Sedlmayer 1, Vadovics 2, Német, Nagy Á. 1, Kovács G. 1, Erdélyi 3, Angyal, Bedő, Pohl 1, Vogel S. (kapus). Szövetségi kapitány: Märcz Tamás

Egyesült Államok - Kína 15-4