Csodát tett a Liverpool

Három gólos hátrányt ledolgozva a Liverpool hazai pályán 4–0-ra legyőzte a Barcelonát a labdarúgó Bajnokok Ligája elődöntőjének visszavágóján. Az angol csapat ellenfélre vár, a másik ágon az Ajax és a Tottenham küzd a döntőbe kerülésért

Vízilabda - Sikeres nyitány, sima magyar győzelem
2018-06-18 23:51:20
A magyar válogatott a férfi vízilabda világliga nyolccsapatos budapesti szuperdöntőjében 12-5-re nyert az ausztrálok ellen. Märcz Tamás szövetségi kapitány együttese nagy fölényben játszott a Duna Arénában megrendezett összecsapáson. A többi találkozón sem született meglepetés. Az ameriakaiak 8-6-verték Spanyolországot. - Abszolút elégedett vagyok - értékelt Marcz Tamás. - egy erős, az ellenfeleit legtöbbször kemény fizikális játékra kényszerítő rivális tudtuk legyőzni. Pontosan játszottunk, amiket megbeszéltünk, azokat nagyon nagy százalékban betartottuk, ennek köszönhető talán a reálisnál talán nagyobb különbségű győzelem. Biztos vagyok benne, hogy az ausztrálok okoznak még kellemetlen perceket az ellenfelek számára. Sikerült kikacsolnunk a két-három extra játékosukat. De elraktározzuk magunknak ezt az eredményt, hiszen lesz mivel foglalkozni holnapra.

Férfi világliga, szuperdöntő (Duna Aréna):
Csoportkör, 1. forduló:
A csoport:
Magyarország-Ausztrália 12-5 (3-1, 1-1, 5-2, 3-1)
Gólszerzők:
Zalánki 3, Vámos, Erdély, Bátori 2-2, Bedő, Manhercz, Kovács G. 1-1, illetve Kayes, Elphick 2-2, Roach

A magyar válogatott kedden 18.15-től a montenegróiakkal, szerdán 20 órától pedig a japánokkal játszik a csoportküzdelmek során. Csütörtökön a negyeddöntőkkel folytatódik a torna, majd pénteken az 5-8. helyekért játszanak, illetve az elődöntőket bonyolítják le. Szombaton a helyosztókkal zárul az esemény.