Vakbélműtét

Cseh László hétfőn nagy fájdalmaktól szenvedett, kórházba került, azonnal megműtötték, és szerdán hazaengedték. Cseh az országos bajnokságról váratlanul távozott, de most nem akarja feladni céljait.

Teke - A Vilati győzött, de a Fradi jutott a Magyar Kupa egri döntőjébe
2018-06-17 02:05:44
A Magyar Kupa negyeddöntő visszavágója nem sok reménnyel kecsegtetett a Vilati Eger SE együttesének. A Ferencváros a budapesti meccsen 6:0-ra nyert, ezért a tisztes helytállás volt a cél. A Tősi Pál Tekecsarnokban a továbbjutás hamar eldőlt: Sárosi Krisztián a végén jobban tarolt Tamasi Antalnál, így megszerezte a döntőbe jutást érő pontot (559-568 fa). A másik pár szenior csatájában a kiválóan játszó Vincze Zoltán 604 fát ért el, jelentős előnyt szerezve 520 fát elérő Mátraházi István ellen. Nagy Gábor kapta a vendégek legjobbját, Botházy Pétert, akivel felváltva szerezték a szettpontokat. A negyedik szettre cseréltek a vendégek, 7 fás előnynél. Sille Attila nem tudta megtartani ezt, így a pont a Vilatié lett (573-566 fa). Molnár László az első két szettet elveszítette nagy hátrányt szedve össze, fordítani nem tudott Iványi Lászlóval szemben, itt a Fradié a pont. A mérkőzést 4-2-re a Vilati-Eger SE nyerte. Összesítésben az FTC 8-4-es összesítéssel harcolta ki a fináléba jutást. A Magyar Kupa 2018-as kiírásának négyes döntőjét június 23-án szombaton 11 órától az egri Tősi Pál Tekecsarnokban rendezik meg. A résztvevő csapatok: Szeged, Győr, Ferencváros, Ajka.