Minden jegy elfogyott

Mindössze két óra alatt az összes jegy elkelt a szeptember 9-i Magyarország–Szlovákia Európa-bajnoki selejtező mérkőzésre. A belépők iránti igény jelentősen meghaladta az eladható jegyek számát

Ökölvívás - Danyi Dániel nem jutott a nyolc közé
2018-04-22 22:28:54
Olaszországban Roseto degli Abruzzi városában az ifjúsági Európa bajnokságon az egyetlen egri versenyző búcsúzott a küzdelmektől. A 60 kg-os súlycsoportban Danyi Dániel (EVSI) izraeli versenyző legyőzésével jutott a legjobb 16 közé. A nyolcaddöntőben a skót Reese Lynch volt az ellenfél. A helyszíni beszámolók szerint Dániel végig támadta vetélytársát. Kezdeményező volt, becsülettel küzdött, mindent megtett a sikerért. A pontozók egyhangúan a skótot látták jobbnak. így Danyi számára véget ért a kontinensviadal. Kiesett az éremesélyes Barbosu Tibor is, aki az örmény Vachtangtól kapott ki vitatható 4:1-es pontozással. Fehér Koppány számra is véget ért az Európa bajnokság. Bernáth Attila (49 kg) már biztosan érmes, miután vasárnap 5-0-ás pontozással verte a lengyel Pawel Brachot és bejutott az elődöntőbe. A döntőbe jutásért az ír Gallagher ellen csatázik. A lányoknál Lakotár Hanna és Kondákor Emilia is kikapott a vasárnapi programban.