Hosszú_ arany, ezüst

Fantasztikus hajrá után jobb benyúlásával győzött a kínai Hangcsouban zajló rövid pályás úszó-világbajnokság 200 méteres pillangó döntőjében. 100 háton a második helyen zárt, hét századdal elmaradva Smoliga mögöttBővebben itt...

Teke - Az elején eldöntötte a Vilati
2018-04-15 19:41:10
Az egri csapatok számára felemásra sikerült a teke csapatbajnokságok 20. fordulója. Az NB I-es Vilati folytatta sikeres sorozatát és Cegléd ellen nyert 6:2-re. A Szolnokon megrendezett összecsapás az elhúzódó szuperligás meccs miatt 45 perc késéssel kezdődött. Az egriek az első párban padlóra küldte a házigazdát. Csontos Ádám 574-524-re, Nagy Gábor 593-494-re nyert, végig magas szintű játékot nyújtva. Molnár László szettről-szettre javulva 589 fáig jutott, ellenfele 534-ig. Tamasi Antal szoros két szettet követően 1 fa hátrányban volt. A helyére álló Zsiros Péter , mindkét szettet megnyerte, 523-493. Az előny 234 fára nőtt, a meccs eldőlt. A záró sorban a két ceglédi kitett magáért, így Vincze Zoltán és Zsiros Olivér pont nélkül maradt. A Vilati bebiztosította az 5. helyezését.
Az NB II-es Széchenyi SC-tekeshop.hu szoros meccsen 4,5:3,5-re kikapott a sereghajtó Bátonyterenye otthonában. A szorosabb párhacokban Nagy Tiborék voltak jobbak, de a 3,5 csapatpont nem volt elég a sikerhez a két kiemelkedő hazai eredmény (480, 463) a BTK javára döntött.

NB I. Kelet, 20. forduló
Ceglédi VSE - Vilati Eger SE
2:6 (3211:3293, 9:15)
CEGLÉD:
Hüvös 524, Czékmány 494, Zsíros Gy. 534, Szarka P. 493, BÍRÓ J. 589, RIMÓCZI 577.
VILATI: CSONTOS 574, NAGY G. 593, MOLNÁR L. 589, TAMASI A. (ZSIROS P.) 523, Vincze Z. 520, Zsíros O. 494.
IFIK: 0:4 (1006:1078). TÓTH B. 540, GEMBICZKY D. 538.