Minden jegy elfogyott

Mindössze két óra alatt az összes jegy elkelt a szeptember 9-i Magyarország–Szlovákia Európa-bajnoki selejtező mérkőzésre. A belépők iránti igény jelentősen meghaladta az eladható jegyek számát

Teke - Pótolt meccsen kikapott a Széchenyi
2018-03-25 17:36:13
Az elmúlt hétvégén rendezték meg Szegeden a Felnőtt férfi egyéni bajnokság, Kelet-Magyarországi döntőjét. A területi versenyekről bejutott 40 versenyző közül 12-en jutottak a Szentgnotthárdon megrendezendő országos döntőbe. A mezőnyben 2 egri lépett pályára a Vilati-Eger SE színeiben. Molnár László 532 fával a 19. helyen végzett, Tamasi Antal 501 fával a 36. helyen zárt. A bajnoki címet jobb tarolással a szolnoki Somodi Károly nyerte 601 fával. Az Észak-keleti régióból Telek Tamás (Salgózd) harcolta ki a döntőbe jutást 573 fás teljesítménnyel. A 18. fordulóból halasztott mérkőzést játszott a fővárosban a Széchenyi SC-tekeshop.hu. A 2. helyen álló Chinoin SC otthonában mind a hat párharcot a hazaiak nyerték és végeredményben meglepően nagy, 109 fás különbséggel 8:0-ra diadalmaskodtak. Legközelebb Gulyás Ferenc (425 fa) állt a pontszerzéshez, de fegyelmezetlensége miatt három fát elvettek az összeredményéből, így egy fával alulmaradt ellenfelével szemben.