Rekordkísérlet

Száznégy sportágat lehet kipróbálni ingyenesen pénteken és szombaton a Merkapt Sportközpontban az országos 23. Nagy Sportágválasztón.

Labdarúgás - Tárkányba került Téli Kupa, Halászra a bronz
2018-02-18 11:47:51
A Felsőtárkány sikerével fejeződött be a Téli Kupa. Az MLSZ Heves Megyei Igazgatóság által szervezett műfüves tornán a zárónapra a döntő és a bronzmérkőzés maradt. Az egri Felsővárosi Sporttelepen először a harmadik helyért mérkőzött meg egymással az elődöntő két vesztese a Besenyőtelek és a Gyöngyöshalász. A változatos összecsapáson a Besenyőtelek kétszer is egyenlíteni tudott, Sőregi 81. percben szerzett góljára azonban már nem tudott válaszolni Szabó András gárdja. A Gyöngyöshalász 3-2-re győzött és szerezte meg a harmadik pozíciót. A aranyért rendezett találkozó második félidejében a Jászárokszállás szerzett előnyt. Kovács Bence a 77. percben egalizált, 1-1 lett az eredmény a rendes játékidő végén. A büntetőpárbajban jobban koncentrált a Felsőtárkány és megnyerte a Téli Kupát.

Téli Kupa
Helyosztók
Felsővárosi Sporttelep

Döntő:
Felsőtákány – JVSE-Rosenberger 1-1 (0-0) 11-esekkel: 4-2

Játékvezetők: Harnos Csaba (Csathó Zsolt, Bodó István)
Felsőtárkány: Szalay – Zsély, Kálmán R., Domonyi, Kovács B., Balázs L., Szandai, Kollár, Barzsó A., Horváth Sz., Hirschler (Nagy B., 52.). Szakmai igazgató: László István
JVSE: Papp – Tari M. (Érsek Cs., 46.), Seres, Nagy B., Nagy F., Litkei, Bóta, Csikós, Hájos (Czéh, 87.), Kotka, Sári. edző: Szerdahelyi Gábor
Gólszerzők: Kovács B. (77.) illetve Hájos (63.)

Mérkőzés a harmadik helyért:
Besenyőtelek – Gyöngyöshalász 2-3 (0-1)

Játékvezetők: Kasza Dénes (Bodó István, Csathó Zsolt)
Besenyőtelek: Limberger – Nagy L. (Urbán, 27.), Szabó M., Gyurcsik, Herpai, Dalnoki, Ragó T., Pálfalvi, Maksó, Vass, Török R. Edző: Szabó András
Gyöngyöshalász: Kovács T. – Kluk, Lehótszky, Csomor, Kiss I., Sőregi, Márkus (Soltész, 89.), Szurdoki, Czene (Szilágyi E., 70.), Palik (Tóth M., 86.), Szalai. Edző: Hordós Dániel
Gólszerzők: Gyurcsik (51.), Pálfalvi (76.) illetve Kiss I. (2.) Márkus (66.), Sőregi (81.)

A viadalon több egyéni díjazott is volt.