Vereség a Vardartól

A MOL-Pick Szeged négy góllal 34-30-ra kikapott a címvédő macedón Vardar Szkopje otthonában a férfi kézilabda Bajnokok Ligája 12. fordulójának vasárnapi játéknapján

Birkózás - Borosi Henrik második az Aarhus Openen
2018-02-13 16:38:49
Hat versenyzőnk hat érmet nyert a dániai Aarhus Open serdülő, kadet és junior kötöttfogású nemzetközi versenyen. A magyar küldöttség Módos Csaba vezetésével
a serdülő korosztályban három-három arany- és ezüstérmet szerzett, valamint a korosztály csapatpontversenyében is az élen végzett. Közel húsz ország, köztük Magyarország is részt vett a 2018. évi Aarhus Open utánpótlás kötöttfogású UWW versenyen. A mieink közül mind a hatan dobogóra állhattak. Borosi Henrik, az Egri VSI sportolója a 85 kg-os súlycsoportban 4-0-ás állásnál tussal nyert a dán Krag ellen. A döntőben a dorogi Bazsó Adolf volt az ellenfél. A 2-2-es végeredmény a 2 pontos akciót elérő dorogi versenyző javára dőlt el. Borosi hiába kezdeményezett többet, kétszer is intették Bazsót. Az Egri Városi Sportiskola versenyzői az elmúlt hétvégén Szerencsen a Diák I-II. területi kötöttfogású bajnokságon vettek részt. A népes mezőnyben a 13 egriből nyolcan jutottak az országos döntőbe.