Érmek váltóban

Mindkét magyar váltó érmet nyert a Dreszdában rendezett rövidpályás gyorskorcsolya Európa-bajnokságon: a női négyes második, a férfi harmadik lett. A magyarok ezúttal egy ezüst- és két bronzéremmel zártak.Bővebben itt...

Téli kupa: négy helyszínen, huszonegy csapat
2018-01-11 19:13:26
Minden összeállt a Téli Kupát illetően, már csak a január 20-i rajtra várnak a műfüves, nagypályás tornára benevezett csapatok. Az elmúlt héten a csoportokat készítette el a rendező MLSZ Heves Megyei Igazgatósága, mostanra pedig már a pontos programot megkapták a sportszervezetek. Egerben kettő, míg Gyöngyösön, Hatvanban és Recsken egy-egy csoport együttesei mérik össze tudásukat. A Téli Kupán összesen huszonegy csapat vesz részt. A csapatok a csoportban 2x40percet játszanak, a rájátszásban pedig már 2x45 perc áll rendelkezésükre. Gyöngyöshalász SE – Lőrinci VSC mérkőzéssel kezdődik a bajnokság január 20-án, 8:45-kor Hatvanban, majd rá negyedórára a másik helyszínen a Marshall-ASE és a Borsodnádasd feszül egymásnak. A tavalyi győztes Egerszalók jövő vasárnap a Besenyőtelek ellen mérkőzik meg először. Az utolsó csoportkörre február 4-én kerül sor. A csoportküzdelmek után a rájátszással folytatódik a torna. A döntőbe jutásért február 14-én Egerben és Gyöngyösön csatáznak. A bronzmeccset és a döntőt február 17-én rendezik a megyeszékhelyen.

Téli Kupa 2018
Megyei műfüves labdarúgó bajnokság
Helyszínek: Recsk, Eger, Gyöngyös, Hatvan

A csoport (helyszín: Recsk): Recsk SE, Mátrai SE, Abasári SE, Gyöngyössolymosi SE, Bélapátfalvai SKE U19
B csoport (Gyöngyös): Energia SC, Petőfibányai SK, JVSE –Rosenberger, Domoszló SK
C csoport (Eger): Marshall- ASE, Borsodnádasdi LASE, Bélapátfalvai SKE, Felsőtárkány SC
D csoport (Eger): Eger SE, Füzesabony SC, Besenyőtelek SC, Egerszalók SE
E csoport (Hatvan): Gyöngyöshalász SE, Lőrinci VSC, Hevesi LSC, Markaz FC

A részletes program megtekinthető itt...