Minden jegy elfogyott

Mindössze két óra alatt az összes jegy elkelt a szeptember 9-i Magyarország–Szlovákia Európa-bajnoki selejtező mérkőzésre. A belépők iránti igény jelentősen meghaladta az eladható jegyek számát

Teke - Nagybetűs szombat - fölényes egri győzelmek
2017-12-10 12:16:22
A teke csapatbajnokság 11. fordulójában mindkét egri csapat fölényes győzelmet aratott. A Tősi Pál Tekecsarnokban az NB I-es Vilati Eger SE a Szegvár ellenében 8:0-ra diadalmaskodott. Tamasi Balázs az első két szettben tisztes távolból követte parádézó ellenfelét (-32 fa), de a harmadik szettben már 6 fára csökkentette a hátrányát. Az utolsó szett magas szintű ütésváltásából, 176-162 fa, Balázs jött ki győztesen, és 602-594 ellenében nyert. Nagy G. biztosan hozta az újabb pontot. Tamasi Antal és Vincze Zoltán is nagy különbséggel nyert és az előny 170 fára nőtt. Csontos Ádám váltakozó sikerrel küzdött ellenfelével, de az utolsó szó az övé volt, 575-544 fa. Molnár László rutinos ellenfelet kapott, és a második szettben elért 188! fás eredményével nagy előnyre tett szert és a nap legjobbjaként 609 fával szerezte meg a csapat pontot. A Vilati egy hét múlva a Gyula elleni korábban elhalasztott idegenbeli meccsel zárja a szezont. Az NB II-es Széchenyi SC-tekeshop.hu folytatta az előző hetek remeklését és sorozatban a 4. meccset nyerte meg, így 7 győzelemmel a 4. helyen zárták az őszt. A bajnokesélyes Postás ellen már az első párban nagy előnyt (118 fa) szerzuett a Pál József-Nagy Tibor duó. Pálfi Tihamér élete legjobb eredményével (455) növelte az előnyt. Gulyás Ferenc hiába kezdett 273 fával mégsem tudott nyerni. A zárósorozatban a Bajzát Rafael (480 fa) Komáromi Roland (468) páros jó játékkal alakította ki a 7:1-es végeredményt. A hazai csapat mindössze 8 fával maradt el a 2798-as pályacsúcstól.