Price a világbajnok

Darts. A 2021-es PDC-vb döntőjében Gerwyn Price elsöprő kezdés után némileg visszaesve a 12. meccsnyilát kihasználva legyőzte a skót Gary Andersont, ezzel pályafutása első világbajnoki címét szerezte meg.

Kézilabda - Szenzációs első félidő és győzelem
2006-10-24 11:07:25
32-27-re nyert vasárnap délután az NBII-es SHS Eger-Eszterházy Károly Főiskola a Debreceni KSE II ellen. A fiatal cívis csapat az élvonalbeli debreceniek utánpótlás alakulata, s ennek megfelelően jól is játszott. Kékesi László legényei mégis jócskán elhúztak hazai parketten, parádés első félidőt követően 18-9 volt az állás az eredményjelzőn. Szünet után nem sikerült felvenni az első félórában diktált ritmust, s így ellenfelünk lendületes játékkal 7 gólt ledogozott, két találatra megközelítve az egrieket. Ezt követően újra összeállt a hazai együttes és bebiztosította győzelmét. Csapatunkban Lakatos Tamás 16 gólt szerzett, s külön kiemelhető a visszatérő Tarnai Balázs és Benei Ákos védőmunkája. Kékesi László tréner kérdésünkre elmondta: az eredménnyel igen, a második játékrészben mutatott játékkal azonban csak részben elégedett. Végül is egy jó csapat ellen jó eredményt értünk el. (ZE-RO PRESS)