Ricciardo a kínai hős

Daniel Ricciardo, a Red Bull ausztrál pilótája nyerte a Forma-1-es Kínai Nagydíjat, amelyen a címvédő brit Lewis Hamilton (Mercedes) ötödik, a pontversenyben élen álló német Sebastian Vettel (Ferrari) csak nyolcadik lett.

Kézilabda – Meglepetésben reménykedve
2017-12-01 08:52:55
A hét utolsó napján hazai környezetben játszik az Eger SBS-Eszterházy a K&H Ligában. A honi első osztály 12. fordulójában rangos vendég érkezik a Kemény Ferenc Sportcsarnokba. A Grundfos Tatabánya évek óta a Veszprém-Szeged páros mögött jelenti az élvonalat. Sok sikerélményünk még nem volt velük szemben. Az Eger is szisztematikus munkával középcsapattá cseperedett. Ebben a szezonban bármire képes lehet Tóth Edmond legénysége ha jó napot fog ki, ám ezzel együtt is nagy dolog volna, ha a Tatabánya pontot, vagy pontokat hagyna városunkban. A meglepetésben feltétlenül reménykedhetünk. Ha a Budakalász tud döntetlent játszani Szegeden (a szerdai mérkőzés végeredménye 35-35 lett), akkor mi miért ne tudnánk hasonló bravúrt elérni a Tatabánya ellen. A mérkőzést 18 óra 30 perctől kezdik az érsekkerti létesítményben. A két csapat párharca december 13-án a Magyar Kupa negyedik fordulójában folytatódik.