Szív és alázat diadala

Marco Rossi a magyar labdarúgó válogatott szövetségi kapitány a szerbek legyőzése után mondta: Nincsenek itt nagy titkok. A mi csapatunk óriási szívvel, alázattal küzd.

Teke - Egri dupla - magabiztos Vilati és Széchenyi SC siker
2017-11-12 11:34:35
Jó pályán jó eredmények születtek a teke csapatbajnokságok 9. fordulójában. A Tősi Pál Tekecsarnokban mindkét egri együttes itthon tartotta a bajnoki pontokat. Az NB I-es Vilati Eger SE a Ceglédi VSE csapatát látta vendégül. Mindig változatos mérkőzéseket vívott egymással a két csapat, . s ez most sem történt másképp. A Zsiros-Hüvös párharc magas színvonalú játékot hozott, vendéggyőzelemmel, 610-622 fa. Ritkán fordul elő NB I-es meccsen, hogy 600 feletti eredmény nem párosul pontszerzéssel. A másik párban Nagy Gábor 581 fája pontot ért. A középső sorban Molnár László minden szettjét megnyerte, de a gyengélkedő Tamasi Antalt Tamasi Balázs váltotta, aki az egyik szettet meg tudta nyerni. A Csontos-Vincze páros 49 fa előnnyel lépett pályára. Csontos minden szettet nyerve 610 fáig jutott, és Vincze Zoltán is belelendült az elvesztett első szett után, bár a 600-as határt ezúttal sem tudta átlépni, 598 fával végzett. Végeredményben kiváló 3497 összfával 6:2-re nyert a Vilati. Az NB II-es Széchenyi SC-tekeshop.hu az előző héthez hasonlóan ismét 7:1-re diadalmaskodott. A vendég Bátonyterenye II. nem tudta megnehezíteni a hazaik dolgát. A Bajzát Rafael, Nagy Tibor, Pál József trió folytatta jó sorozatát, begyűjtve az egyéni pontokat. Komáromi Roland és Gulyás Ferenc is legyőzte ellenfelét. Az ifjúságiaknál 444 fás egyéni csúccsal nyert Tasi Ádám.

NB I. Kelet, 9. fordulóhenyi SC-tekeshop.hu
Vilati Eger SE - Ceglédi VSE
6:2 (3497:3315, 17:7).
VILATI:
Zsiros P. 610. NAGY G. 581, Tamasi A. (Tamasi B.) 531, MOLNÁR L. 567, CSONTOS Á. 610, VINCZE Z. 598.
CEGLÉD: HÜVÖS 622, Világosi (Kecskméti) 488, RIMÓCZI 581, Bíró J. 547, Sápi 536, Czékmány 546..
Ifik: 4:0 (1053:935). GEMBICZKY D. 537, TÓTH B. 516.