Budapest is rendező

Házigazdák. Az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) végrehajtó bizottságának nyoni ülésén eldőlt, hogy a 2020-as Európa-bajnokságon az F-csoport küzdelmeit Budapesten és Münchenben bonyolítják le
B ővebben itt...

Judo - Horváth Bence aranyérmes a győri ifi magyar bajnokságon
2017-10-09 21:53:39
Az ifjúsági B-korosztály magyar bajnokságát az elmúlt hétvégén Győrben rendezték meg. Lehet nyerni kisebb versenyeket, kupákon lehet eredményesen szerepelni, de azt mindenki tudja a judó sportban, hogy a magyar bajnokság a fő viadal, ahol a lehető legjobban kell teljesíteni. Az Egri Vrosi Sportiskola judó szakosztálya teljesítette az alapcélt. Feliratkozott azon klubok listájára akik aranyérmessel büszkélkedhetnek. A 66 kg-os súlycsoportban Horváth Bence magabiztosan menetelt és az elődöntőben a ceglédi riválisát is legyőzte. A fináléban a szatymazi Czimbalmos Olivér ellen is taktikusan, jól dzsudózott és megszerezte az aranyérmet. Horváth Tamás édesapaként, és vezetőedzőként duplán ünnepelhetett. A 10 fős egri együttes második érmét a 73 kg-os Kőrfy Bence szerezte, aki a bronzmeccsen bravúros teljesítménnyel győztesen hagyta el a tatamit. Az 55 kg-os súlycsoportban Hasilló Zoltán 55 kg-ban az 5., Pápai Áron a 7. helyen végzett. Pontszerző 7. helyen zárt a 73 kg-osoknál Parádi Balázs.

A 257 főt felvonultató győri ob-n helyezetlenül zárt Gotyár Olivér (1 vereség), Takács Bálint (2 gy. 2 v) Hajdú Mátyás (1 v), Rottenstein Botond (1 v), Csorba Dominik (2 v).
Edzők: Horváth Tamás, Fejér Barna