Szív és alázat diadala

Marco Rossi a magyar labdarúgó válogatott szövetségi kapitány a szerbek legyőzése után mondta: Nincsenek itt nagy titkok. A mi csapatunk óriási szívvel, alázattal küzd.

Ökölvívás - Két bronz az egri mérleg az ifi ob-n
2017-09-24 20:51:21
A Győrött lebonyolított ifjúsági magyar bajnokságon kiemelkedően szerepelt a Kecskeméti Sport Club-KESI csapata. Fehér Koppány és Borsos Tamás arany, Orbán Béla bronz, Jakab Alex bronzérmet nyert. A kecskemétiek mellett 2 arany jutott a győrieknek. Az Egri Városi Sportiskola versenyzői közül középsúlyban és szupernehézsúlyban bronzérmet végzett a 3. helyen. Danyi Dániel 60 kilogrammban végzett az 5. helyen. Amint arról korábban beszámoltunk Berecz Lionel a 9. helyen végzett a bulgáriai junior Európa-bajnokságon. A magyar válogatott érem nélkül maradt, 4 közé jutás senkinek sem sikerült. Az őszi magyar bajnokságok sora Nagykanizsán folytatódik. Szeptember utolsó hétvégéjén a serdülők lépnek szorítóba. Október 6-7-én rendezik a női Ob-t Bükön, majd október 25-28-án Egerben következik a junior korosztály magyar bajnoksága.